AKTUALITY

…co je u nás nového?

NOVÁ AKCE INTERNORMU

NOVÁ AKCE OTHERMU

INTERNORM KATALOG 2019/20

Stáhněte si katalog “Internorm katalog 2019/20”:

NAŠE SPOLEČNOST HLEDÁ VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI:

STAVBYVEDOUCÍ

Požadujeme:

Pracovní náplň:

Nabízíme:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Požadujeme:

Pracovní náplň:

Nabízíme:

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pak nám zašlete strukturovaný životopis na adresu: hac@hac.cz

STAVBYVEDOUCÍ PRO VÝCHODOČESKÝ KRAJ

Požadujeme:

Pracovní náplň:

Nabízíme:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO VÝCHODOČESKÝ A STŘEDOČESKÝ KRAJ

Požadujeme:

Pracovní náplň:

Nabízíme:

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pak nám zašlete strukturovaný životopis na adresu: hac@hac.cz

PROJEKT: "zÁRUKY PRO MLADÉ V PARDUBICKÉ KRAJI"

Naše společnost se zapojila do projektu „Záruky pro mladé v Pardubickém kraji“. Tento projekt navazuje na úspěšnou realizaci Odborných praxí pro mladé do 30 let v Pardubickém kraji. Cílem projektu je snížení nezaměstnanosti a zvýšení samotné zaměstnatelnosti cílové skupiny, zlepšení jejího postavení na trhu práce a zvýšení jejího uplatnění na trhu práce pomocí aktivit a nástrojů projektu (jak klasických nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti, tak i inovativních nástrojů). 

Podrobnější informace o projektu lze získat na stránkách Úřadu práce České republiky.

INTERNORM - OKNO S. R. O.

OCENĚNÍ NA VELETRHU FOR ARCH 2016

V pražském veletržním areálu Letňany se v září  roku 2016 konal již 27. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, spolu s dalšími tematicky specializovanými veletrhy. Jedná se o největší přehlídku stavebnictví a příbuzných oborů v České republice. Výstavní plochu obsadilo více než 840 vystavovatelů z 15 zemí.

Výraznou expozici, s řadou novinek a skvělých řešení pro stavebníky, zde představila společnost INTERNORM – OKNO, která je známá jako uznávaný evropský lídr v oboru oken a dveří. Její rozsáhlá expozice přitahovala jako silný magnet snad všechny účastníky veletrhu.

Vyvrcholením celého veletrhu byl slavnostní galavečer, jehož hlavním programem bylo také předávání prestižních ocenění GRAND PRIX.

Společnost INTERNORM – OKNO získala ocenění GRAND PRIX za exponát: I-Tec větrání.

JSME ZELENÁ FIRMA

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje svým zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností a baterie mohou zaměstnanci jednoduše odkládat do sběrného boxu, který je umístěn v budově H.A.C. Projekt naší společnosti také umožňuje ekologickou likvidaci objemného firemního elektroodpadu.

Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.

Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.

+420 603 201 503

+420 774 088 483

hac@hac.cz

BY K.&P. H.