OKNA

plastová, dřevěná, dřevohliníková, nebo hliníková?

NABÍZÍME

kvalitní plastová, dřevěná, dřevohliníková a hliníková okna předních výrobců, jako jsou INTERNORM, OTHERM, SCHÜCO a TWW. Okna jsou ve stavebnictví velice důležitým prvkem a to jak z estetického, tak i funkčního a ekonomického hlediska. 

Nákupem kvalitních oken můžete nejen podtrhnout vzhled stavby, ale také můžete i přes vyšší pořizovací náklady ušetřit jak delší životností, tak i vyšší energetickou úsporností, což je v dnešní době velice skloňovaný pojem. Do tohoto kontextu zapadá i naše účast ve státním programu podpory šetření energií Zelená úsporám.

STAČÍ VYBRAT VÝROBCE...

NÁŠ SHOWROOM OKEN A DVEŘÍ V PARDUBICÍCH

PLASTOVÁ A HLINÍKOVÁ OKNA OTHERM

Otherm jsou česká okna s vysokou kvalitou provedení, velkou variabilitou a výrazným designem pro řešení téměř jakéhokoliv požadavku. Jsou zárukou toho, že jde vždy o nejnovější trendy – zároveň také o pečlivě vyzkoušené a ověřené postupy.

Firma Otherm vyrábí plastová a hliníková okna včetně veškerého příslušenství a doplňků.

Okna a dveře Otherm se vyrábí ve výrobních závodech: Husinec, Lázně Toušeň, Zášová, Velké meziříčí. Výrobní závod v Husinci zaujímá plochu 54 600m2. V provozu je zde devět kompletních linek na plastová okna a jedna linka pro výrobu atypických oken.

Dokonalé zpracování profilů zajišťuje 34 on-line počítačově řízených CNC automatů. Výrobní proces ve všech závodech je vysoce automatizovaný a maximálně přesný. Každé okno prochází několikanásobnou kontrolou a je pečlivě přezkušováno. Kvalita výrobků a technologických procesů je potvrzena certifikátem jakosti ISO 9001 a prodlouženou pětiletou zárukou.

PLASTOVÁ, PLASTHLINÍKOVÁ A DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA INTERNORM

Jako jednička na trhu oken, Internormudává a nastavuje celoevropská měřítka ve výrobě oken. Díky konsekventní strategii zaměřené na kvalitu
a inovaci je Internorm stále na nejnovějším stavu techniky.
V nejmodernějších evropských závodech v Traunu, Sarleinsbachu a Lannachu se vyvíjejí a vyrábějí plastová oknaplasthliníková oknadřevohliníková okna špičkové kvality – 100% Made in Austria.

S okny Internorm zrealizujete Vaše osobní představy bydlení. Abyste ve velkém množství tvarů, barev a materiálů nalezli vhodná řešení oken, která přesně splní Vaše požadavky na architekturu, design a komfort, můžete volit ze tří různých designerských stylů Internorm: studio, home a ambiente.

 

Pro více informací a výběr oken Internorm nás navštivte na www.internormin.cz

VZORKOVNA OKEN A DVEŘÍ PARDUBICE

DŘEVĚNÁ, DŘEVOHLINÍKOVÁ A ŠPALETOVÁ OKNA TWW

Okna značky TWW v sobě nesou dlouholetou zkušenost ve výrobě oken, dveří a zároveň však reagují na nejmodernější trendy.

Můžete se spolehnout, že okna TWW splní nároky na energeticky úsporné bydlení a díky unikátní povrchové úpravě Vám budou sloužit dlouhá léta. Zveme Vás do světa, kde se v dokonalé harmonii spojuje moderní technologie s nenapodobitelnou krásou materiálů a kvalitou.

PLASTOVÁ A HLINÍKOVÁ OKNA SCHÜCO

Společnost Schüco byla založena roku 1951 ve Vestfálsku (Německo). Oborem činností jsou okenní a dveřní systémy, ale i fasádní systémy.
Společnost Schüco má přibližně kolem 4800 zaměstnanců a s 12000 partnerskými firmami je aktivní již v 80 zemích světa.

Schüco vyrábí plastová a hliníková okna té nejlepší kvality.

Okna naplňují místnosti světlem a zároveň nás chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, hlukem a nežádoucími návštěvami. Nadčasový design a inteligentní technika SCHÜCO zaručují, že plastová a hliníková okna jsou mimořádně atraktivním prvkem architektury každého domu. Dokonalé tepelně izolační vlastnosti domu snižují náklady na spotřebovanou energii. Tyto přednosti pak zvyšují hodnotu nemovitosti a zároveň přispívají k ochraně životního prostředí.

+420 603 201 503

+420 774 088 483

hac@hac.cz

BY K.&P. H.