DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA TWW

VÝHODY DŘEVOHLINÍKOVÝCH OKEN TWW:

vystrizek
Dřevohliníková okna TWW jsou vrcholem ve vývoji oken. Dřevohliník – to je optimální spojení dvou přírodních materiálů, dřeva a hliníku. Základem produktu je dřevěné eurookno se všemi jeho přednostmi, z exteriérové strany je jeho životnost nekonečně prodloužena hliníkovým opláštěním.
Vynikající tepelně a zvukověizolační parametry, fyzikálně-mechanické, statické a požárně odolné dřevěné konstrukce okna zdokonaluje bezúdržbový hliníkový plášť z exteriéru okna. Tento unikátní výrobek umožňuje použití libovolné barvy v odstínech RAL nebo imitací dřeva z exteriérové strany. Z interiérové strany vyniká krása dřeva. Hlavní předností dřevohliníkového okna je nekonečně dlouhá životnost a témeř bezúdržbový provoz.

PROFILY DŘEVOHLINÍKOVÝCH OKEN:

dřevohliník IV96
CLASSIC

Dřevohliníková okna IV96 CLASSIC jsou klasická eurooknavyrobená z třívrstvého lepeného hranolu. Okna mohou být osazena izolačnímy dvojskly nebo trojskly, kdy při použití osazení trojskly splňují doporučené hodnoty pro nízkoenergetické a pasivní domy. 

Dřevohliníková okna IV96 SOFT LINE jsou určena pro všechny, kteří hledají zajímavý oblý design. Polopředsazené hliníkové opláštění v atraktivním designu poskytuje eurooknům příjemný vzhled, který je vhodný pro stylové stavby i moderní architekturu. Okna mohou být osazena izolačními dvojskly nebo trojskly, kdy při použití osazení trojskly splňují náročné hodnoty pro nízkoenergetické a pasivní domy. Tropická dřevina meranti je pouze v provedení nenapojovaném. 

dřevohliník IV96
SOFTLINE

dřevohliník IV96
LINEAR

Dřevohliníková okna IV96 LINEAR se vyznačují mimořádným vzhledem, který je předurčuje pro moderní stavby. Okna mohou být osazena izolačnímy dvojskly nebo trojskly. Ve standardu je tepelný rámeček. Eurookna jsou vyrobena standardně z napojovaných dřevěných hranolů ze smrku, borovice nebo dubu. Rovněž je možná výroba v nenapojované variantě. Tropické meranti je standardně pouze jako nenapojované. 

Dřevohliníková okna IV96 INTEGRAL se vyznačují zcela skrytým okenním rámem za hliníkovým opláštěním, což jim dodává velice zajímavý a atraktivní vzhled. Dodávají se v zasklení kvalitním izolačním trojsklem a splňují doporučené hodnoty pro nízkoenergetické a pasivní stavby. 

dřevohliník IV96
INTEGRAL

dřevohliník IV130
MIRA THERM

Dřevohliníková okna IV130 MIRA THERM se vyznačují mimořádnými tepelně izolačními vlastnostmi. Je to zejména díky velké stavební hloubce 130 mm, použití kvalitních dřevěných hranolů a díky hliníkovému opláštění, které obsahuje speciální izolační tříkomorový plastový profil. Jsou vhodná pro nízkoenergetické a pasivní stavby. 

+420 603 201 503

+420 774 088 483

hac@hac.cz

BY K.&P. H.