HLINÍKOVÁ OKNA OTHERM

VÝHODY HLINÍKOVÝCH OKEN:

Hliníková okna Otherm se díky vzhledu a užitným vlastnostem řadí mezi luxusní a reprezentativní prvky každé stavby. Hliník předčí ostatní materiály svou vysokou pevností, odolností proti povětrnostním vlivům a neomezenou životností. Vedle elegantního vzheldu poskytuje také variabilitu zpracování, vynikající tepelnou izolaci a tolik vítanou bezúdržbovost. Dveře a oknavyrobené z hliníku jsou skutečně pevné a vydrží i vysokou frekvenci používání. Všechny tyto vlastnosti umožňují hliníkovým oknům a dveřím takřka neomezené využití v moderní architektuře – zejména v administrativních budovách a provozních budovách, úřadech nebo obchodních centrech. Uplatnění najdou ale i v rodinných domech – např. u lodžií a zimních zahrad.

PROFILY HLINÍKOVÝCH OKEN:

METALIC
PANEL

Hliníková okna METALIC PANEL jsou nejvhodnější volbou do společných prostor, které jsou jen částečně vytápěny. Tříkomorový hliníkový okenní systém spřerušeným mostem splňuje nároky, kladené na velmi namáhané vstupní prvky budov. Ze systému Panel se vyrábějí se okna otvíravá a sklopná otvíravá. Kvalita hliníkového profilu zaručuje, že při minimálních nárocích na údržbu má prakticky neomezenou životnost. Všechny komponenty hliníkového profilu METALIC PANEL dobře odolávají poškození při nešetrném zacházení a poskytují tak optimální řešení všude tam, kde je vysoká frekvence používání. 

Hliníková okna METALIC STANDARD představují racionální volbu vhodnou pro komerční a administrativní budovy i rodinné domy. 
Funkční spára je dvoustupňově těsněna. Velkoobjemové vícekomorové středové těsnění zaručuje výborné izolační vlastnosti profilu. Výbornou izolaci může umocnit použití izolačního trojskla. Pod zasklením je navíc umístěna ještě specielní pěnová izolace. Okna jsou standardně vybavena mikroventilací. Hlavní předností hliníkových oken je mimořádná stálost profilu bez potřeby péče o povrchovou úpravu oken. Jejich životnost je při běžné údržbě prakticky neomezená.

METALIC
STANDARD

METALIC
EXCLUSIVE

Hliníková okna METALIC EXCLUSIVE představují nadstandardní tepelnou izolaci ideálně do rodinných domů a bytových staveb. 
Hliníkový profil je tříkomorový s přerušeným tepelným mostem. Díky integrovaným oboustranným tepelně izolačním reflexním můstkům je dosaženo výborných izolačních vlastností profilu. Hliníková okna také více omezují hluk a významně brání pronikání vlhkosti. Oknajsou standardně vybavena mikroventilací.

Hliníková okna METALIC EXCLUSIVE jsou určena pro interiérové stěny a příčky. Vhodný jsou zejména pro kancelářské a komerční prostory. Díky systému METALIC INTERIER lze rozčlenit velké prostory na menší celky a lze tak vytvořit funkční a estetickou soustavu odděleným místností pro různé pracovní účely. Podle potřeb zejména zvukové izolace je možné zasklít buď jednoduchým zasklením, nebo dvojsklem. 

METALIC INTERIR

+420 603 201 503

+420 774 088 483

hac@hac.cz

BY K.&P. H.