HLINÍKOVÁ OKNA SCHÜCO

VÝHODY HLINÍKOVÝCH OKEN:

Hliníková okna Schüco mají nadčasový design a jsou mimořádně atraktivním prvkem architektury každého domu.Dokonalé tepelně izolační vlastnosti snižují náklady na spotřebovanou energii. Tyto přednosti pak zvyšují hodnotu nemovitosti a zároveň přispívají k ochraně životního prostředí.
Hliníková okna Schüco nabízíme témeř ve všech odstínech, s možností individuální volby struktury povrchu a jejich přizpůsobení stylu domu a interiéru.
Hliníková okna Schüco odráží všechny individuální představy a požadavky na kvalitu, vzhled a funkci. Všechny základní prvky konstrukce oken je možné volně kombinovat a spojovat s dalšími komponenty. Nic nepřekoná přednosti hliníku – je to ta nejlepší možná volba.

PROFILY HLINÍKOVÝCH OKEN:

AWS 90.SI+

Hliníková okna ASW 90.SI+ splňují vysoké požadavky tepelné izolace s pouhou stavební hloubkou 90mm.

Ve spojení s ukrytým kováním Schüco AvanTec a Schüco TipTronic splňuje hliníkové okno Schüco AWS 70 WF.HI nejvyšší nároky také v ohledu na komfort a vzhled.

AWS 70 WF.HI

AWS 120 CC.SI

Dalším podstatným argumentem sdruženého okna Schüco AWS 120 CC.SI je integrovaná protisluneční ochrana, na kterou nepůsobí povětrnostní vlivy. Ideální, skrytá integrace žaluzií do okenního profilu odpovídá nárokům kladeným na design.

Díky zkosené vnější kontuře se okenní systém Schüco AWS 65 RL (Residential Line) hodí především k renovacím nebo optickému zdůraznění.

AWS 65 RL

AWS 75 BS.HI

Pro maximální nároky na tepelnou izolaci u blokových konstrukcí. Ve spojení s ukrytým kováním Schüco AvanTec a Schüco TipTronic splňuje Schüco AWS 75 BS.SI nejvyšší nároky také v oblasti komfortu a designu.

Nová okna Schüco AWS 90.SI+ Green představují novou generaci oken, která reaguje na tyto požadavky použitím progresivních, ekologických materiálů. U této generace oken se mj. u polyamidových izolačních přepážek používá ricinový olej, který představuje významnou dorůstající surovinu.

AWS 90. SI+ Green

AWS 70 RL.HI

Okenní systém Schüco AWS 70 RL.HI se zaoblenými vnějšími konturami je vhodný především pro renovace nebo prostě jen k optickému zdůraznění. Ve spojení se skrytým kováním Schüco AvanTec splňuje Schüco AWS 70 RL.HI nejvyšší nároky také v oblasti komfortu a designu.

Okenní systémy Schüco AWS se stavební hloubkou od 70 mm spojují dobrou tepelnou izolaci s jedinečnými přednostmi hliníku: dlouhou životností a robustností, úzkými pohledovými šířkami a rozmanitým designem. Vedle ven otvíravých variant nebo bezbariérových okenních dveří této standardní okenní řady Schüco AWS 70.HI jsou v této stavební hloubce k dispozici také různé varianty pro speciální designové požadavky. S touto řadou lze docílit neobyčejného optického vzhledu, ať již pomocí kontury SoftLine (SL) pro vytvoření měkkých linií, zkosených vnějších kontur okenního systému Schüco AWS 70 RL.HI nebo úzkých „ocelových kontur“ okenního systému Schüco AWS 70 ST.HI.

AWS 70.HI

AWS 70 SL.HI

Zaoblená kontura SoftLine okenního systému Schüco AWS 70 SL.SI umožňuje – za použití vhodných zasklívacích lišt – vytvořit měkké a čisté linie. Ve spojení se skrytým kováním Schüco AvanTec splňuje Schüco AWS 70 SL.HI nejvyšší nároky také v oblasti komfortu a designu.

S okny řady Schüco AWS 65 nabízí Schüco výkonný, moderní systém, který kombinuje energetické požadavky s rozsáhlým sortimentem profilů a promyšlenými konstrukčními detaily. S touto základní řadou oken Schüco AWS 65 lze realizovat na míru střižená řešení dovnitř i ven otvíravých oken. Také stavební hloubka pouhých 65mm umožňuje realizaci nejrůznějších architektonicky zajímavých řešení.

AWS 65

+420 603 201 503

+420 774 088 483

hac@hac.cz

BY K.&P. H.