PLASTOVÁ OKNA OTHERM

VÝHODY PLASTOVÝCH OKEN:

Plastová okna Otherm se vyrábějí v sedmi profilových řadách, v různých provedeních, včetně obloukových, trojúhelníkových a šikmých oken. Izolační vlastnosti oken umožňují jejich použití také v nízkoenergetických domech.
Plastová okna Otherm jsou zhotovena z prvotřídních německých profilů SALAMANDER s garantovanou briliantovou bělostí a profilů VEKA. Profily plastových oken se vyznačují robustní stavbou, a tedy i stabilitou rámu. Díky těmto vlastnostem si okna zachovávají přesný tvar a kvalitu po dobu mnoha desítek let.

PROFILY PLASTOVÝCH OKEN:

Plastová okna Efekt jsou vhodná jako ekonomické řešení pro panelové a činžovní domy, uplatnění najdou také u jakýchkoliv rekonstrukcí rodinných domů. Plastová oknaEFEKT jsou nabízena s izolačním dvojsklem a plastovým rámečkem, nebo také s izolačním trojsklem.

Nejžádanější produkt z nabídky OTHERM – to jsou plastová okna OMEGA. Jednoduchý design a výborné izolační vlastnosti dodávají zákazníkovi vysokou užitečnou hodnotu produktu.

Dalším podstatným argumentem sdruženého okna Schüco AWS 120 CC.SI je integrovaná protisluneční ochrana, na kterou nepůsobí povětrnostní vlivy. Ideální, skrytá integrace žaluzií do okenního profilu odpovídá nárokům kladeným na design.

Plastová okna PERFEKT EVO jsou určena zejména do podmínek s větším zatížením, větrem, vlhkostí a hlukem. Nadčasový tvar profilu s přesnými a jasnými konturami se hodí pro každý typ stavby. Díky vyššímu počtu bezpečnostních uzávěrů na křídle, zajišťuje kvalitní kování SIGENIA AUBI zvýšenou odolnost proti vloupání. Konstrukce profilu nabízí možnost zasklení izolačním dvojsklem nebo trojsklem až do celkové tloušťky zasklení 48 mm. Díky svým vlastnostem jsou plastová oknaPERFEKT EVO předurčena pro nízkoenergetické a pasivní stavby.

PERFEKT EVO

Plastová okna GAMA EVO jsou špičková 6ti komorová oknas profilem hloubky 82mm a středovým těsněním, který poskytuje výborné užitné vlastnosti. Okna GAMA EVO jsou vhodná pro všechny typy rodinných domů, včetně nízkoenergetických domů. Kromě základní bílé barvy jsou plastová okna GAMA EVO nabízena také v široké nabídce dekorů dřeva a dalších barev.

Plastová okna PASIV EVO charakterizují klasické čisté linie a díky unikátní ocelové výztuze s přerušeným tepelným mostem získávají vynikající izolační vlastnosti. Komory v rámu a křídle jsou vyplněny speciální tepelnou izolační vložkou z vysoce síťovaného polyethylénu. Tyto vložky jsou opatřeny hliníkovou fólií, která odráží teplo a působí jako tepelné zrcadlo. Plastová okna PASIV EVO jsou nabízena v mnoha dekórech dřeva a variantách barev. 

Plastová okna ECONOMY jsou kvalitní plastová okna, která poskytují optimální poměr cena/výkon. Okna ECONOMY mají 5 izolačních komor, které zajišťují výborné tepelné a izolační vlastnosti. Samozřejmostí oken je mimořádně hladký povrch, který je odolný proti poškození. Standardtně jsou okna nabízena s izolačním dvojsklem a plastovým meziskelním rámečkem, ale lze použít i izolační trojsklo. 

+420 603 201 503

+420 774 088 483

hac@hac.cz

BY K.&P. H.