PLASTOVÁ OKNA SCHÜCO

VÝHODY PLASTOVÝCH OKEN:

Plastová okna Schüco se vyrábějí ve čtyřech profilových řadách, které dokáží naplnit ty nejnáročnější požadavky zákazníka na plastová okna. Plast je v České republice nejpoužívanějším materiálem pro výrobu oken, kde hlavním důvodem pro výběr plastových oken je skvělý poměr mezi cenou a vynikající tepelnou izolací.
Energetické náklady na vytápění budov stále rostou. Díky plastovým oknům Schüco SI82 můžete snížit Vaši energetickou spotřebu. Díky středovému těsnění se plastová okna Schüco SI82 vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi. Zejména proto jsou ideálními okny pro nízkoenergetické stavby, kde tyto okna dosahují nejvyšší třídy v energetické úspoře A+.
Plastová okna Schüco zaručují pokrokové funkčnosti, komfortní bydlení, ale také nižší energetickou náročnost na vytápění. Přesvědčte se o kvalitě plastových oken Schüco na naší vzorkovně oken a dveří v Pardubicích.

PROFILY PLASTOVÝCH OKEN:

Coronal SI 82

Plastová okna Corona SI 82 mají konvenční ocelovou výztuhu a 3 tři úrovně těsnění. Vynikající tepelné a izolační vlastnosti zajistí 6ti komorový profilový systém se stavební hloubkou 82mm.

Plastová okna Corona CT70 AS využívají 5ti komorový profilový systém s dorazovým těsněním. Vynikající tepelné a izolační vlastnosti včetně maximálního dopadu světla jsou samozřejmostí. Plastová okna Corona CT70 AS jsou vhodná do novostaveb, ale i pro rekonstrukce.

Coronal CT 70 AS

Alu Inside

Plastová okna Alu Inside využívají 7mi komorovou konstrukci a 3 úrovně těsnění. Díky průmyslové výrobě se stává tato řada plastových oken cennově atraktivním řešením.

Plastová okna Corona CT70 MD využívají 5ti komorový systém s dodatečným středovým těsněním. Tento typ plastových oken se vyznačuje vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Vhodné pro novostavby a rekonstrukce objektů.

Coronal CT 70 MD

+420 603 201 503

+420 774 088 483

hac@hac.cz

BY K.&P. H.