VCHODOVÉ DVEŘE

…jsou vstupní branou do Vašeho domova a jejich výběr je důležitou součástí při stavbě, či rekonstrukci.

NABÍZÍME

vchodové dveře předních českých výrobců vynikajících vlastností, ale také kvalitní vchodové dveře Internorm. Ať už hledáte dveře prosklené, plné, dřevěné nebo hliníkové, moderní či klasických tvarů, náš sortiment Vás plně uspokojí.

VYBERTE SI VÝROBCE...

PŘIJĎTE NAVŠTÍVIT NÁŠ SHOWROOM OKEN A DVEŘÍ V PARDUBICÍCH

VCHODOVÉ DVEŘE INTERNORM

Internorm nabízí kvalitní vchodové dveře – dřevohliníkové, hliníkové a posuvně zdvižné. Dle vkusu si můžete vybrat ze čtyř stylů vchodových dveří: studio – plošně lícující tvar rámu a výplň křídla dveří, skryté panty a kování, perfektně zapuštěné rozety a madla, frézované drážky, ploché skleněné prvky. home pure – hladké dveřní křídlo a hranatý rám vstupních dveří poskytuje čisté linie, ozdobné či skleněné výplně, prolisy. home soft – výplň dveřního křídla zvenku a profilovaný tvar křídla z interiéru, jasné linie podtržené frézováním, skleněnými výřezy a ozdobným rámečkem. ambiente – od jednoduchých až po velké množství barvitých provedení, ozdobné ornamenty s různým množstvím mřížek. Internorm dodá Vašim vchodovým dveřím punc vyjímečnosti a luxusu. Navštivte náš showroom v Pardubicích a vyberte si kvalitu made in Austria. Pro více informací a výběr vchodových dveří Internorm nás navštivte na www.internormin.cz

VCHODOVÉ DVEŘE TWW

Vchodové dveře TWW nabízejí základ vysoké stability dveřního křídla tvořeného vícevrstvým lepeným profilem.

Dřevěný rám dveří včetně hliníkového prahu s přerušeným tepelným mostem se vyznačuje vysokou stabilitou a zaručuje bezproblémovou funkci vchodových dveří. Výborné funkční vlastnosti zajišťuje bezpečnostní kování – především nosné panty zafrézované do dřeva a bezpečnostní zámek s tříbodovým uzavíráním do zafrézovaných ocelových protikusů. Vchodové dveře dispnují dvojitým těsněním, který zabezpečuje zvukové a tepelněizolační vlastnosti.

PŘEDNOSTI VCHODOVÝCH DVEŘÍ TWW

VARIANTY TECHNICKÉHO PROVEDENÍ VCHODOVÝCH DVEŘÍ

DESIGN

DESIGN 42

RD KLASIK

NOVODESIGN

VCHODOVÉ DVEŘE OTHERM

Plastové vchodové dveře Otherm se vyrábějí ve třech profilových řadách, se sklem nebo výplní v mnoha různých provedeních.

Pro vchodové plastové dveře Otherm je samozřejmostí vysoká kvalita a bezpečnost. Veškeré dveřní profily jsou třídy A, která se vyznačuje nejvyšší tloušťkou stěn, a tedy i stabilitou rámu a křídla. Vchodové dveře jsou standardně osazeny zámkovými tyčemi KFV s 3bodovým zamykáním.

Ke vchodovým dveřím Otherm je dodáván nízký hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, který efektivně zabraňuje únikům teola. Závěsový systém zaručuje přesný a lehký chod.

PŘEDNOSTI VCHODOVÝCH DVEŘÍ OTHERM

VARIANTY TECHNICKÉHO PROVEDENÍ VCHODOVÝCH DVEŘÍ

PERFEKT EVO

EFEKT
základní profilový systém

OMEGA
dveře s vysokou užitnou hodnotou

+420 603 201 503

+420 774 088 483

hac@hac.cz

BY K.&P. H.